menusearch
mehrjoor.ir

روح الله مهرجو کارشناس ارتباطات و پژوهشگر حوزه اجتماعی

جستجو
 منع گسترش سلاح شیمیایی با هم افزایی جامعه بین المللی منع گسترش سلاح شیمیایی با هم افزایی جامعه بین المللی تهران- ایرنا- سلاح‌ شیمیایی تهدیدی جدی برای بشر شمار می ‌رود. امروزه مدعیان حقوق بشر خود از سردمداران به کارگیری تسلیحات هسته ای در جهان محسوب می شوند که در عمل به هیچ کدام از موازین و تعهدات انسانی پایبند نیستند و در جهت دستیابی به منافع خود و با سکوت در برابر کشورهای متجاوز، جنایت های بزرگی را مرتکب می شوند. جمعه هشتم تیر ۹۷ دبیر تحریریه ماهنامه تخصصی  فکراقتصادی خرداد 97 دبیر تحریریه ماهنامه تخصصی فکراقتصادی خرداد 97 دبیر تحریریه ماهنامه تخصصی فکراقتصادی خرداد 97 چهارشنبه ششم تیر ۹۷ وضعیت بورس پس از لغو برجام وضعیت بورس پس از لغو برجام «روح الله مهرجو» پژوهشگر حوزه اجتماعی، کارشناس و مدرس علوم ارتباطات معتقد است:

باید گفت که برجام می تواند فرصتی برای بهبود وضعیت بازار سهام باشد که با عبور از ابهام در این زمینه می توان شرایط را در فضای عینی و واقعی تر نگریست. امید به پایبندی اروپایی ها به توافق نامه هسته ای اصلی ترین محرک رشد قیمت سهام در روزهای اخیر به شمار می رود. فضای بازار باید منطبق با شرایط جدید حرکت کند. حرکت نرخ دلار در مسیر صحیح خود و بهبود قیمت نفت و فلزات در بازارهای جهانی فرصت را به صنایع کالایی بورس می دهند.
چهارشنبه ششم تیر ۹۷
نماز عید فطر چگونه اقامه می‌شود؟ نماز عید فطر چگونه اقامه می‌شود؟ روزهای پایانی ماه مبارک رمضان فرا رسیده و در آستانه عید سعید فطر هستیم، از این رو دستورالعمل اقامه نماز عید فطر را برای شما روزه داران و کاربران گرامی آماده کرده‌ایم.
- نماز عید فطر و قربان در زمان حضور امام علیه السلام واجب است و باید با جماعت خوانده شود، و در زمان ما که امام علیه السلام غائب است، مستحب بوده و می‌شود آن را با جماعت یا فرادی خواند.
جمعه بیست و پنجم خرداد ۹۷
گردهمایی میلیون‌ها مسلمان در جشن بندگی گردهمایی میلیون‌ها مسلمان در جشن بندگی یکی از بزرگترین اجتماعات مسلمانان در سرتاسر جهان، هر ساله در یکی از بزرگترین اعیاد آنان، یعنی روز عید فطر رقم می‌خورد. میلیون‌ها مسلمان این روز را جشن می‌گیرند، در اجتماعات بزرگ این روز به دور هم جمع می‌شوند، نماز عید به پا می‌دارند و در آن دوازده مرتبه تکبیر می‌گویند(1) و پروردگار خود را شکر و او را تعظیم می‌کنند. اما به راستی حکمت این نوع بزرگداشت روز عید فطر چیست؟ جمعه بیست و پنجم خرداد ۹۷
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز