menusearch
mehrjoor.ir

اطلاعیه ها - یازده

جستجو
رفتار مشتریان هم‌راستا با تکنولوژی روز تغییر می‌کند رفتار مشتریان هم‌راستا با تکنولوژی روز تغییر می‌کند کارشناس ارتباطات با بیان اینکه در سال‌های اخیر شاهد حضور جمع وسیعی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی هستیم، گفت: حضور گسترده کاربران گوشی‌های هوشمند در فضاهای مجازی به قدری افزایش‌یافته که برخی از صاحبان مشاغل و مدیران شرکت‌ها نیز در این شبکه سعی در معرفی محصولات و خدمات خود دارند.
آقای روح‌الله مهرجو، کارشناس ارشد حوزه ارتباطات، شبکه‌های اجتماعی را منبع قدرتمند برای معرفی و تبلیغات محصولات و خدمات دانست و اظهار داشت: میزان کاربران شبکه‌های اجتماعی تا ۳ میلیارد نفر خواهد رسید که این تعداد می‌تواند بر توسعه و رونق کسب و کارهای دیجیتالی تأثیرات شگرفی بر جای
بگذارد.
جمعه هفدهم فروردین ۹۷
روابط عمومی قلب سازمان هاست روابط عمومی قلب سازمان هاست روابط عمومی علم مدیریت چرخه اطلاعات، مابین یک فرد یا سازمان اطلاق می‌گردد. روابط عمومی به مثابه پلی است میان یک سازمان و مخاطبان آن. روح الله مهرجو یکی از کارشناس ارتباطات جمعه هفدهم فروردین ۹۷ پیام تبریک سال نو 1397 پیام تبریک سال نو 1397 «نوروز، صحیفه‌ای ملوّن از سرزندگی و طراوت و روایتگر فرهنگ غنی سرزمین عزیزمان، ایران است که از نیاکان پاک ضمیرمان به یادگار مانده و همه را به نو شدن و نو اندیشیدن و تفکر در قدرت لایزال پروردگار از برای تجدید حیات دعوت می‌کند و به عنوان کهن‌ترین سلسله پیوند آیین و سنن گذشته با حال است. یکشنبه پنجم فروردین ۹۷  پیام نوروزی روحانی: به وعده های خود متعهد هستم پیام نوروزی روحانی: به وعده های خود متعهد هستم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در پیام خود به مناسب آغاز سال 1397 هجری شمسی، با تاکید بر پایبندی به وعده های انتخاباتی خود به ویژه در امور زنان و جوانان و نیز بهبود وضعیت اقتصاد، از همه ایرانیان خواست که در سال جدید با همه توان به رونق تولید بپردازند. چهارشنبه یکم فروردین ۹۷ پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
چهارشنبه یکم فروردین ۹۷
شرکت سازنده