menusearch
mehrjoor.ir

فغان امریکا از جبهه مقاومت

جستجو
۱۳۹۸/۳/۹ پنج شنبه
(0)
(0)
فغان امریکا از جبهه مقاومت
فغان امریکا از جبهه مقاومت

همدلی| فرا رسیدن روز قدس فرصتی در اختیار پژوهشگران و محققان قرار می‌دهد که شرایط منطقه‌ای و جهانی را بار دیگر بازخوانی کنند و سطوح طرفین مخاصمه که مصداق بارز مبارزه حق و باطل است را بسنجند. پس از 40 سال که جمهوری اسلامی حقوق مسلمانان را فریاد کرده است، امروز شاهد افول نفوذ استکبار و افزایش نفوذ معنوی انقلاب اسلامی هستیم. امروز قدس به نمادی بین المللی بدل شده است و مظلومیت فلسطینیان را فریاد می‌کنند و هر سال صدایی رساتر پیدا می‌کند. عضو کمیسیون جمعیت دفاع از ملت فلسطین و مدرس دانشگاه با بیان اینکه امریکا از جبهه مقاومت به شدت عصبانی است به همدلی گفت: امریکا و اسرائیل و حامیان منطقه‌ای آنان حاضر به رشد و توسعه انقلاب اسلامی در منطقه نیستند و از بین رفتن اسرائیل را یک ننگ بزرگ برای خودشان به حساب می‌آورند.
عضو کمیسیون جمعیت دفاع از ملت فلسطین و مدرس دانشگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما با بیان اینکه هر سال اهمیت روز قدس نسبت به سال‌های گذشته افزایش می‌یابد اظهار کرد: افزایش لزوم و اهمیتی که این روز در هر سال بیشتر از گذشته می‌یابد، نشان از زنده بودن و پویایی روز قدس دارد که یادگاری ماندگار از امام خمینی(ره) است.
«روح‌الله مهرجو» با بیان اینکه امریکا بدون پرده پوشی از رژیم غاصب صهیونیستی حمایت می‌کند و به دنبال تثبیت منافع تندروهای اسرائیلی است افزود: دست راستی‌ها در امریکا و رژیم اشغالگر قدس بدون پرده پوشی از اهداف پلید خود می‌گویند. وی با اشاره به اینکه انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس پیام سیاست این کشور را به جهان صادر کرد تصریح کرد: امروز که مستکبران تمام قد در مقابل حق و حقیقت صف آرایی می‌کند، روز قدس فرصت بزرگی برای آزادیخواهان و حق طلبان سراسر جهان فراهم کرده است.
عضو کمیسیون جمعیت دفاع از ملت فلسطین با بیان اینکه این روزها برخی کشورهای عربی نیز بر خلاف گذشته که حداقل در ظاهر از فلسطین حمایت می‌کردند به رژیم صهیونیستی پیوستند ادامه داد: امروز مساله فلسطین مساله جهان اسلام به تنهایی نیست، بلکه مساله‌ای برای بشریت است که انسانیت را پایمال می‌کند.
مهرجو با اشاره به اینکه رژیم اشغالگر قدس هر از چندگاهی تجدید قوا می‌کند تا به جبهه‌ مقاومت بتازد خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز این جبهه به قدری قدرتمند شده است به طوری که تقضای آتش بس از سوی اشغالگران مطرح می‌شود.
وی با بیان اینکه روز قدس را باید بیش از گذشته به ورای جهان اسلام گسترش دهیم گفت: امروز جهان به باطن پلید صهیونیست‌ها و حامیان آنان پی برده است بنابراین باید برنامه ریزی شده از روز قدس استفاده کنیم و همه آزدایخواهان جهان را به میدان بیاوریم. این مدرس دانشگاه و پژوهشگر اجتماعی با اشاره به اینکه پایمردی انقلاب اسلامی بر حقوق مسلمانان فلسطینی در سالیان متمادی به بار نشسته است اظهار کرد: امروز به جرات می‌توانیم ادعا کنیم که فریاد انقلاب اسلامی در جهان طنین انداخته و برگزاری پرشور روز قدس تاثیری شگرف در تحقق این هدف والا از خود برجای گذاشته است.
مهرجو با تاکید بر اینکه فرا رسیدن روز قدس ترس را بر جان مستکبران انداخته است افزود: طنین شعارهای آزادی قدس، حق مسلم مسلمانان فلسطینی و مرگ بر ایادی کفار و استکبار در این روز توانسته اثر خود را بگذارد و وحشت را بر دشمنان دین و انسانیت مستولی سازد.
وی با بیان اینکه امروز بیش از هر روز دیگر به وحدت و یگانگی نیاز داریم تصریح کرد: تهدیدهای مختلف استکبار علیه جهان اسلامی به ویژه ایران اسلامی وجود وحدت را بیش از پیش ضروری می‌سازد و چشم همه تحلیلگران به حضور مردم در راهپیمایی روز قدس است.
عضو کمیسیون جمعیت دفاع از ملت فلسطین تاکید کرد: امروز راهپیمایی روز قدس تنها برای فلسطین مهم نیست و حضور پر رنگ مردم نشان می‌دهد که تهدیدهای تو خالی امریکا بر عزم راسخ مردم ایران اثری از خود برجای نگذاشته است.
مهرجو با اشاره به اینکه امریکا و اسرائیل در انتظار روز قدس نشستند و خواب را بر خود حرام کردند گفت: در حال حاضر حضور مردم مسلمان در راهپیمایی روز قدس در سراسر جهان به ویژه در ایران اسلامی برای مستکبران به یک دغدغه بدل شده و استراتژی‌های منطقه‌ای و جهانی آنان وابسته به میزان این حضور است. وی با تاکید بر اینکه حضور پر شور مردم در 22 بهمن که در برخی نقاط کشور در بدترین شرایط آب‌وهوایی رخ داد مستکبران را به شدت عصبانی کرد اظهار کرد: امریکا پس از 22 بهمن فشارهای خود را بر ایران اسلامی افزایش داد تا بتواند به اهداف خود دست یابد و منتظر است که تا نشانه‌های آن را در روز قدس مشاهده کند. عضو کمیسیون جمعیت دفاع از ملت فلسطین با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم آزادیخواه سراسر جهان در روز قدس قطعاً بر عصبانیت دشمن اضافه می‌کند افزود: مستکبران 40 سال از هیچ تلاشی فروگذار نبودند و قطعاً پس از این نیز نخواهند بود و پس از روز قدس نیز فشارهای خود را بر جبهه مقاومت افزایش خواهند داد.
مهرجو با اشاره به اینکه ایران اسلامی به عنوان یک پشت گرمی برای مظلومان جهان به حساب می‌آید تصریح کرد: روز جمعه همه نگاه‌ها به ایران دوخته خواهد شد و این به معنای اثر گذاری این سرزمین در معادلات جهانی است.وی با بیان اینکه امریکا به شدت نگران اسرائیل است ادامه داد: نابودی یا تضعیف اسرائیل به معنای کاهش قدرت امریکا و افزایش نفوذ ایران در منطقه است که امریکا هرگز حاضر به پذیرفتن آن نیست و هرآنچه دارد به میدان می‌آورد تا از وقوع آن جلوگیری کند. عضو کمیسیون جمعیت دفاع از ملت فلسطین با اشاره به اینکه جهان استکبار از روز اول از پیروزی انقلاب اسلامی احساس خطر کرد گفت: تا کنون دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی و نظام برخواسته از آن کوتاهی نکردند اما هربار با شکست مواجه شدند و امروز راهی دیگر برگزیدند.
مهرجو با بیان اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی و تشکیل جبهه مقاومت در منطقه امریکا نمی‌تواند به مانند گذشته عرض اندام کند خاطرنشان کرد: همین مساله طاقت دشمنان را به سر رسانده چرا که نمی‌توانند هر روز شاهد افول خود و رشد ایران اسلامی را ببینند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر